לקוחות ממליצים

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

הצצה על הווטסאפ שלנו...

לקוחות ממליצים

לאורך כל הדרך ענת ביצעה את כל הבדיקות הנדרשות על הנכסים, הכל לשביעות רצוני ובמקצועיות. בסופו של דבר החלטתי לרכוש דירה בתל אביב במסגרת קבוצת רכישה, השארתי לענת את ה"תענוג" של לקרוא חוזה בן 200 ומשהו עמודים וידעתי שאני בידיים טובות. ענת ערכה סעיפים רבים בצורה שתגן עליי יותר טוב ונלחמה על האינטרסים שלי לאורך כל הדרך. אמשיך לעבוד עם ענת עוד על עסקאות ואני ממליץ עליה ללא היסוס.

רומן קרום, תל אביב

כשהחלטתי על קניית הדירה הראשונה שלי ידעתי שאני צריכה להיעזר בעו"ד. הרי לא כל יום אני קונה דירה ובטח שלא מוציאה סכומי כסף בסדר גודל שכזה… אחרי שפגשתי את ענת הבנתי שהיא האדם המתאים ביותר עבורי – האנושיות, הידע הרב והיכולת לסמוך עליה בכל שלב לאורך הדרך הם שהבטיחו כי תהליך הרכישה כולו יהיה חוויה אחת גדולה. ממליצה בחום!

זיוה וייס

זכיתי להכירך דרך שאלה לפורום ונדהמתי מסובלנותך והסכמתך לעזור ללא כל תמורה ולא לפטור אותי בתשובה חלקית או מרמזת שרק אם אבוא ואשלם אזכה בתשובתך המלאה. כשזכותי על הדירה התממשה הגעתי אליך לעריכת חוזה שכירות. הבהרת לי שמתפקידך להגן גם על זכויות השוכר ולא רק עלי כמשכירה וכבשת את ליבי בהוגנות שבך. שיתפת והבהרת לי כל סעיף בחוזה והפגנת סובלנות ומאור פנים כלפי השוכר, תוך שאת מגנה במקצועיות עלי כלקוחה.

שולי הריס

במסגרת תהליך של רכישת דירה בתל אביב לצורך השקעה בדקתי והתעניינתי במספר רב של נכסים, במהלך החיפוש עו"ד ענת ייעצה לי בתבונה ומניסיונה על רמות הסיכון של כל נכס ונכס ובכך עזרה לי להגיע להחלטה. לאורך כל הדרך ענת ביצעה את כל הבדיקות הנדרשות על הנכסים, הכל לשביעות רצוני ובמקצועיות. ענת ערכה סעיפים רבים בצורה שתגן עליי יותר טוב ונלחמה על האינטרסים שלי לאורך כל הדרך.

רומן קרום

ענת ליוותה אותנו ב3 עסקאות, אני ממליצה מאוד! מקצועית, ממש נלחמה עבורנו על סעיפים חשובים דאגה רבות לאינטרסים שלנו. הסבירה לנו בסבלנות רבה את כל הפרטים ומשמעותם. אדיבה שירותית ועניינית.

לירן בלסיאנו

אינני חבר משפחה או מכר! הגעתי לענת קציר ממש במקרה.. מסתבר שהיא מומחית אמיתית בכל מה שקשור בנדלן! ממליץ בחום לכל מי שמחפש לקנות דירה או להתייעץ בתחום.. אין ספק שקיבלתי מענה מהיר זול והכי חשוב שירותי ברמה המקצועיות הגבוה ביותר!!!

טל סלונר

לכל מי שמעוניין בעו"ד מן המעלה הראשונה- אמינה מקצועית ומחויבת בצורה יוצאת דופן, עסקת הקנייה הייתה מורכבת, מכיוון שהבית טרם נרשם בטאבו. ענת הסבירה לנו את ההשלכות והמורכבות שבעניין. ענת עמדה בכל קושי בירוקרטי ומשפטי שעמד מולה בכל החזיתות. נתנה מענה ופתרון מידי לכל עניין, הניעה וקידמה את התהליך ביעילות ובמקצועיות רבה, והוכיחה לנו מחויבות יוצאת דופן ונתנה דגש והתייחסות לכל הפרטים הקטנים.

עודד ודנה ברעם

ענת היקרה, במקצועיות ובסבלנות (בכל זאת לא קונית בית כל יום, אז שאלנו הרבה שאלות) סייעת לנו להבין את חוזה המכר של הקבלן, ניהלת מו"מ קשוח עם עורך הדין של הקבלן ולשמחתנו הצלחת לשנות סעיפים רבים שאם היו נשארים היו גורמים לנו לנזק גדול ולא פחות חשוב היית זמינה תמיד וכל זה במחיר הוגן לחלוטין. כשקונים דירה צריך עו"ד שאפשר לסמוך עליו ושידע לעמוד על האינטרסים של הקונים מול הקבלן וזה בדיוק מה שקיבלנו ממך

דניאל ונטלי יעקובזון

את עו"ד קציר אני מכיר שנים, מלבד מקצועיות גבוהה, היא יודעת לתת מענה מהיר ופתרונות יצירתיים. שאני מגיע אליה אני מרגיש שאני בידיים טובות שמטפלים בי מא' עד ת'. ממליץ בחום!

עמרי פרק

עו"ד ענת מקצועית, יסודית, נעימה מאוד, והיא סייעה לי במספר אירועים בשנים האחרונות, והכל עם חיוך ומחיר הוגן- ממולץ מאוד!

אריק בלום

ענת ליוותה אותי בשתי עסקאות נדלן. ענת סופר אחראית ומנוסה, שמה לב לכל פסיק, תמיד הייתה זמינה מיידית מכווינה ומסבירה כל נקודה בעסקה ובחוזה. מאוד הייתי מרוצה מהעבודה איתה והרגשתי ביטחון מלא שאני בידיים טובות.

אביעד עמית

דילוג לתוכן